a k t u a l n o ś c i

Hotel

David Wellness Hotel - położony w Harrachovie w Karkonoszach.

David Wellness Hotel w Harrachovie w Karkonoszach oferuje komfortowe zakwaterowanie w przyjaznej atmosferze i korzystnych cenach.

Hotel położony jest w centrum miasta, bezpośrednio w strefie narciarskiej, 100 metrów od wyciągu krzesełkowego na Diabelskią Górę z trasą zjazdową i szlakami biegowymi. Idealna lokalizacja ukazuje piękny widok na skocznie i stoki  oraz zapewnia najlepsze warunki do jazdy na nartach w dzień i w nocy, a w lecie dla turystyki pieszej, rowerowej lub spacerów po ciekawej, górskiej okolicy.

Hotel nadaje się do rekreacji indywidualnej, na rodzinne wakacje z dziećmi, dla osób starszych lub do spotkań firmowych i szkoleń.

Wyposażenie i usługi emerytalnych

22 komfortowo urządzonych pokoi z łazienką, TV-SAT i balkon. 
       7 pokoi typ 3/2 (3 łóżka i 2 dostawki)
       5 pokoi typ 2/2 (2 łóżka i 2 dostawki)
      10 pokoi typ 2/1 (2 łóżka i 1 dostawka) 
4 pokoje typ C na niskim parterze + męskie i damskie prysznice, męskie i damskie WC, wspólny w korytarzu
       3 pokoje typ C (3 łóżka)
       1 pokój typ C (5 łóżek)
   
restauracja z tarasem, wellness (basen, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa i sauna na podczerwień, solárium), recepcja, kantor, winda, salon z kominkiem i stół bilardowy, wyposażona kuchnia z jadalnią / sala konferencyjna, 2 letnie tarasy, przechowalnia nart i rowerów, WIFI, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i serwis narciarski, sprzedaż ceramiki i upominków, parking w hotelu.

• HOTEL DLA NIEPALąCYCH

Hotel